PLF1D101MDO2
NichiconNichicon
PLF1D101MDO2 Image
Bildet kan være representasjon. Se spesifikasjoner for produktdetaljer.
Produktoversikt
Delenummer: PLF1D101MDO2
Produsent / Merke: Nichicon
Produktbeskrivelse CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H
Dataark: 1.PLF1D101MDO2.pdf2.PLF1D101MDO2.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lagerbetingelse 73498 pcs stock
Skip fra Hong Kong
Leveringsvei DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 73498 pcs
Referansepris (i amerikanske dollar)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
Forespørsel sitat
  • Antall:
Vennligst gi oss din målpris hvis mengder større enn de som vises.
  • Delenummer
  • selskapsnavn
  • kontakt navn
  • E-post
  • Budskap
Spesifikasjoner av PLF1D101MDO2
Delenummer PLF1D101MDO2 Produsent Nichicon
Beskrivelse CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 73498 pcs Dataark 1.PLF1D101MDO2.pdf2.PLF1D101MDO2.pdf
Spenningsvurdering 20V Type Polymer
Toleranse ±20% Surface Mount Land Size -
Størrelse / Dimensjon 0.315" Dia (8.00mm) Serie PLF
Ripple Current @ High Frequency 3.32A @ 100kHz rangeringer -
emballasje Bulk Pakke / tilfelle Radial, Can
Andre navn 493-14777
PLF1D101MDO2-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Høyde - sittende (maks) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalent serieresistens) 22 mOhm Detaljert beskrivelse 100µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitans 100µF applikasjoner General Purpose