SCFS10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Bildet kan være representasjon. Se spesifikasjoner for produktdetaljer.
Produktoversikt
Delenummer: SCFS10000
Produsent / Merke: Semtech
Produktbeskrivelse DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Dataark: SCFS10000.pdf
RoHs Status Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lagerbetingelse 332 pcs stock
Skip fra Hong Kong
Leveringsvei DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Referansepris (i amerikanske dollar)
25 pcs
Forespørsel sitat
  • Antall:
Vennligst gi oss din målpris hvis mengder større enn de som vises.
  • Delenummer
  • selskapsnavn
  • kontakt navn
  • E-post
  • Budskap
Spesifikasjoner av SCFS10000
Delenummer SCFS10000 Produsent Semtech Corporation
Beskrivelse DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Antall tilgjengelige 332 pcs Dataark SCFS10000.pdf
Spenning - Peak Reverse (Max) Standard Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis 1.5A
Spenning - Fordeling - Serie -
RoHS Status Bulk Omvendt gjenopprettingstid (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Motstand @ Hvis, F - polarisering Axial
Driftstemperatur - Kobling 150ns Monteringstype Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Produsentens varenummer SCFS10000
Utvidet beskrivelse Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole Diode Konfigurasjon 5µA @ 10000V
Beskrivelse DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr 19.8V @ 3A
Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode) 10000V (10kV) Kapasitans @ Vr, F -55°C ~ 150°C